• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ubytování České Budějovice

Hodláte strávit vaši rodinnou dovolenou nebo služební cestu v Českých Budějovicích a hledáte příjemné a krásné ubytování v centru Českých Budějovic? Pokud ano, jste na správných stránkách.

 

Město České Budějovice a jeho okolí

Naše ubytovna se nachází ve středu města Českých Budějovic. České Budějovice představuje správní a kulturní metropoli Jihočeského kraje a počet obyvatel žijících v tomto městě se pohybuje kolem 96 tisíc. České Budějovice leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše. Historická část města nabízí k prohlídce spoustu zajímavých míst k prohlédnutí. Pro ně a blízkost dalších historických cenných míst jsou vyhledávaným a častým místem mnoha turistů z jiných koutů naší republiky a také ze zahraničí. V okolí Českých Budějovic se nachází spousta zajímavých historických míst, kterým je například Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Třeboň a mnohé jiné.

Apartmány a jejich vybavení

Naše společnost ZARON vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve svých pokojích a apartmánech. V nabídce máme apartmány o velikostech 1 + 0, 1 + 1, 2 + 0, 2 + 1, 3 + 1. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením – koupelnou se sprchou a toaletou, kombinovanými lednicemi s mrazničkou, kuchyní a televizní anténou. Ve všech pokojích je zajištěn autonomní ohřev vody a centrální vytápění.

V blízkosti cca 150m od ubytovny se nachází hromadné hlídané parkoviště.

Informace o podmínkách ubytování České budějovice

Ubytovna společnosti ZARON nabízí své apartmány i k dlouhodobému pronájmu za zvýhodněných podmínek. V případě trvalého ubytování je pobyt ošetřen smluvně. ZARON – ubytování České Budějovice je tu pro vás.

V případě zájmu nebo jiných dotazů nás můžete kontaktovat pomocí:
Tel.: +420 387 318 107, +420 387 318 287
Mobil: +420 606 613 677
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ZARON – ubytování České Budějovice
Mlýnská 172/2
370 01 České Budějovice

 

 

  

Copyright © 2011 ZARON. Všechna práva vyhrazena. | Zemní práce, stavební práce, elektromontáže, elektroinstalace, ubytování České Budějovice
Hotely, penziony a další ubytování v České republice